Sada domácí zvířata

Sada domácí zvířata

Téma: vzdělání, jaro, zvýhodněná sada,

Naučná kolečka

Tyto kolečka naučí děti vše, co by měly vědět o domácích zvířátkách. Seznámí děti se stopou, obydlím, potravou, užitkem a členy zvířecí rodiny. Děti otáčí horním kolečkem a vždy uvidí jednu informaci o zvířátku.

Pracovní sešit domácí zvířata

Pracovní listy obsahují několik užitečných aktivit, se kterými se děti zdokonalí ve znalosti číselných řad a písmen. Pracovní listy jsou zaměřené na předmatematické dovednosti, zrakovou percepci, grafomotoriku, logické uvažování a mnoho dalších schopnosti a dovedností. 

Kvarteto domácí zvířata

Tato známa hra pro tři a více hračů je motivovaná domácími zvířátky. Úkolem děti je nasbírat celé čtveřice zvířecích rodin. Karetní hra rozvíjí u děti logické uvažování, slovní zásobu. 

Kolíčkohraní domácí zvířata

Kolíčkohraní je soubor barevných kartiček obsahujících obrázky domacích zvířat. Úkolem dítěte je k hlavnímu obrázku na kartičce vybrat ze tří možností odpovědi a připnout na svoji volbu kolíček. Tato hra rozvíjí zrakové vnímání a napomáhá zdokonalovat jemnou motoriku pomocí připevňování kolíčků.

Naučná hra domácí zvířata

Kartičky promícháme a rozložíme obrázkem dolů, vylosujeme si hrací tabulku. Hráč, který je na řadě, otočí libovolnou kartičku tak, aby si ji mohli prohlédnout i spoluhráči. Pokud je obrázek patřící tvému zvířátku, vezme si ji a má právo pokračovat ve hře. Pokud obrázek nepatří jeho zvířátku, otočí kartičku zpět dolů a ve hře pokračuje další hráč. Vítězem je ten, komu se první podaří nasbírat všech 8 obrázku k jeho zvířátku. 

Demonstrační obrázky užitek domácích zvířat

Soubor obsahuje demonstrační obrázky 30 druhů domácích zvířat a jejich užitek, obydlí, stopy... Využití obrázků je různorodé – naučíte děti podle nich rozeznávat domácí zvířata při venkovních procházkách? Nebo se jimi inspirujete při výtvarných aktivitách? Uplatnění kartiček je pouze na vás, jisté ale je, že nabízí spoustu možností. Tyto obrázky prohlubují dětem poznatky o domácích zvířatech, jejich názvech a podobě, a také pomáhají utvářet vztah k životnímu prostředí, které nás obklopuje.

Demonstrační obrázky domácí zvířata

Soubor obsahuje demonstrační obrázky 30 druhů domácích zvířat. Využití obrázků je různorodé – naučíte děti podle nich rozeznávat domácí zvířata při venkovních procházkách? Nebo se jimi inspirujete při výtvarných aktivitách? Uplatnění kartiček je pouze na vás, jisté ale je, že nabízí spoustu možností. Tyto obrázky prohlubují dětem poznatky o domácích zvířatech, jejich názvech a podobě, a také pomáhají utvářet vztah k životnímu prostředí, které nás obklopuje.

Pexeso domácí zvířata

Úkolem této známé hry pro dva a více hráčů je najít co nejvíce trojic domácích zvířat - zvířecích rodin. Pexeso napomáhá u dětí udržovat pozornost, rozvíjí zrakovou paměť a vede děti k dodržování pravidel. 

Plakát A1 domácí zvířata

Plakát s témotikou domácích zvířat. Velikost plakátu je A1. Vhodné jako motivace k tématu. 

Plakát zasílan ve složeném stavu.

Hotový výrobek (vyprodáno): 700 Kč